Lenovo 65CFGAC-3UK 23.8″ 2K Resolution Monitor
Ask for more info
Categories: Computer Monitors, Lenovo Monitors
Tags: lenovo, monitor
Description
| Product | Lenovo L24q-10 |
| Region | EMEA |
| Color | Warm Sliver |
| Panel | In-Plane Switching |
| Display Size | 23.8″ |
| View Area | 526.85×296.35 mm |
| Resolution | 2560×1440 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Pixel Pitch | 0.2058×0.2058 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 123 dpi |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Pixel Response Time | 4 ms (extreme mode) / 6 ms/14 ms (typical/off mode) |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| View Angle (H / V) | 178 / 178 |
| Stand | Tilt Stand |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Dimensions with Stand (HxWxD) | 422.5×539.9×219.6 mm |
| Power Comsuption (Typical / Maximum) | 27W / 30W |
| Power Adapter | External |
| Weight (Including Stand) | 7.83 lb / 3.55 kg |
| Warranty | 3-year |
| ENERGY STAR | ENERGY STAR 7.0 |
| TCO | TCO 7.0 |
| EPEAT | Silver |
| Presets / User Settings | 20 |
| On Screen Display | OSD, 8 Languages |
| USB Port | None |
| Speaker | None |
| Camera | None |
| Multiple Input | HDMI, DP |
| Monitor Cable | HDMI |
| CPU / Platform | None / None |
| Display Ram / Storage / Card Slot | None / None / None |
| Wireless / Ethernet / Bluetooth | None / None / None |
| Touch Screen / Digitizer Pen / Battery | None / None / None |
| Operating System | Support Windows 7, Windows 10 |
| Ann Date (mm/yy) | 11/16 |
Reviews (0)
Be the first to review “Lenovo 65CFGAC-3UK 23.8″ 2K Resolution Monitor” Cancel reply
Shipping and Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
LG 24GL600f-B 24″ Full-HD Gaming Monitor
LG 24MK430H-B 24″ Full-HD IPS Desktop Monitor
NEC MultiSync E232WMT LED IPS Multi-Touch Monitor (Black)
NEC MultiSync EA271Q 27″ LCD Desktop Monitor
Samsung CFG70 24″ Full-HD Curved Gaming Monitor- LC24RG50FQM
Samsung U28E590D 28″ 4K Professsional Monitor – LU28E590DS
The Samsung UE590 UHD monitor offers PC viewing, gaming and more, all in stunning Ultra HD picture quality. Superb images that boast a staggering 8 million pixels are delivered at a resolution 4x greater than Full HD. See your 4K content the way it was meant to be seen, with realistic detail that makes you feel like you’re really there. Experience a new level of clarity in Ultra High Definition.

Reviews
There are no reviews yet.